KPSS ios Uygulaması

KPSS Sorularını iphone ve ipad için geliştirilmiş ios KPSS uygulamamız KPSS Test Çöz‘den kolayca çözmeye başlayabilirsiniz. A grubunun yanı sıra KPSS B grubu soruları uygulamaya eklendi. KPSS Test Çöz uygulamasının en önemli özelliği, uygulamayı güncellemeyi gerektirmeden yeni sorular eklenmektedir. Güncellemelere izin verdiğiniz zaman yeni testlerden haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir diğer özelliği ise KPSS tarihi geri sayım sayfası olması. Bu sayfa sayesinde sınava kaç gün kaldığını görebilirsiniz. KPSS GKGY, a grubu alan sınavları vs hepsini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bildirimlere izin verirseniz sadece yeni testler eklendiğinde bildirim alırsınız. Güncel KPSS Testleri sürekli ios uygulamamıza eklenmektedir. Hukuk, Maliye, İktisat, Muhasebe testlerine ek olarak Tarih ve Coğrafya KPSS testleri de mevcuttur. KPSS Test Çöz uygulaması tamamen ücretsiz bir ios uygulamasıdır. Bütün özelliklerini hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Ugulamayı indirmek için app store’dan KPSS Test Çöz olarak aratabilir yada aşağıdaki logoya tıklayarak kolayca indirip kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız Yıldız ve yorumlarınızı bekliyoruz. Hepinize başarılar.